Praca.webinzeraty.sk   Pridať PRACOVNÚ ponuku    Pridať ŽIVOTOPIS
pracovné ponuky a dopyt-sekcia rýchlej inzercie bez nutnosti registrácie          meno: heslo:

Interwork

Interwork
Informácie o pracovnej ponuke:
12.10.2017
Lokalita:   Francúzsko
Pracovný pomer:  hlavný pracovný pomer
Náplň práce:
Miesto: Francúzsko Plat: dohodou Termín: december Popis: ponuka práce pre partie, ale aj jednotlivcov na zákazky do Francúzska: Odstávkové práce - východné Francúzsko (Peugeot, Renault) Ide o rôzne montážne, elektromontážne a mechanické práce.
Plat: dohodou
Termín nástupu: medzi sviatkami
Požiadavky na zamestnanca:
Prax:  áno
Minimálne vzdelanie:  stredoškolské bez matury
Cudzí jazyk:
nevyžaduje sa
Iné požiadavky:
Profesie: mechanici, montéri, elektrikári Požiadavky: - profesionalita - samostatnost - znalost čítania technickej dokumentácie - auto výhodou V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu zasielajte životopisy na e-mailovú adresu, alebo nás neváhajte kontaktovat telefonicky.
Kontaktné údaje
Adresa:
Interwork
Františkánska   27
91701  Trnava
telefón1:0917104168
telefón2: 0335936424
e_mail:lea@interwork.sk
web: http://www.interwork.sk
Charakteristika spoločnosti:
sprostredkovanie práce do zahraničia
Ďalšie pracovné ponuky:
Interwork - Francúzsko
Miesto: Francúzsko (Marseille) Plat: dohodou Termín: dohodou Popis: ponúkame prácu pre šikovného a zručného robotníka, ide o prácu vo firme s kovošrotom – nakladanie šrotu s bagr ...
Miesto: Francúzsko (Metz) Plat: dohodou Termín: 2.10.2017 Popis: ponúkame prácu pre montérov vzduchotechniky (partia 4 montérov) Kompletizácia a montáž vzduchotechniky typu: ...

Praca.webinzeraty.sk - inzercia práca | Interwork